RSS

Yazık Boğaziçi Üniversitesi’ne

11 Apr

Boğaziçi Üniversitesi’nden mezunum. Bana çok şey kazandırdı, ve bir-ikisi hariç diğer üniversitelerin mezunlarını görünce farkı daha iyi anlıyorum (n’apıyım, cidden böyle).

Üniversitemi seviyorum. Aslında çok daha seviyordum ama mezun olurken kütüphaneye bağışlamak için 4 koli kitap için kütüphane görevlisi danamsı bir şekilde “bırak oraya işte” deyince bu sevgim azaldı 🙂 Ben mecburum ya 1,5 saatlik IETT otobüsü yolculuğuyla kitapları oraya taşımaya!

Şimdi üniversitemi hedef gösteriyorlar:

http://www.odatv.com/n.php?n=bogazici-universitesinin-bilirkisi-raporu-bizi-hakli-cikardi-0804111200

OdaTV’den alıntı: “Soner Yalçın’ın avukatı Feza Yalçın’ın başvurusu ile Boğaziçi Üniversitesi tarafından bilirkişi raporu hazırlandı. ….. Sonuç: “… Dosyaların aynı zamanda, bir dakikalık bir zaman dilimi içinde yaratılıp silinmesi normal bir bilgisayar kullanımına işaret etmemektedir. Böyle bir durumda dosyaların virüs ya da Truva atı aracılığı ile yaratılıp silinmiş olması ihtimali büyüktür.

Yani Boğaziçi Üniversitesi OdaTV’nin iddiasını destekleyici bir rapor yazmış. Büyük hata! Yandılar! Hatta bittiler! O raporu yazanların akademik gelecekleri de tehlikede! Yarın-öbürgün ultra-yalaka yazarlar ve gazeteler Boğaziçi’ni bombalamaya başlarlar.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on 2011/04/11 in Uncategorized

 

Yorum yazın (valla)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s